Miodolecznictwo – Wydawnictwa M

PRZEPIS NA ZDROWIE, czyli „Miodolecznictwo”, wydawnictwa M

Na rynku czytelniczym pojawiła się nowa książka poświęcona miodzie i produktom pszczelim, naszym zdaniem poradnik warty uwagi. Co wydawca pisze na jego temat:

“Lecznicze działanie miodu pszczelego znane jest ludzkości od tysiącleci. Bogato ilustrowany poradnik pokazuje szerokie, lecznicze zastosowanie miodu. Zawiera współczesne i historyczne receptury oraz przepisy pomagające w przyrządzaniu nalewek, balsamów i mikstur miodowych.”

A co My możemy dodać? Dużo więcej, to fajnie podany PRZEPIS NA ZDROWIE, nie tylko dlatego że głównym składnikiem receptur jest miód 🙂 ale przede wszystkim dlatego, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Nigdy nie wiesz jaki miód wybrać, jaki jest najlepszy na twoje dolegliwości – książka rozwieje twoje wątpliwości, pokaże jak rozpoznać prawdziwy miód. Poda kilka sprawdzonych przepisów na choroby układu pokarmowego, oddechowego, skóry i wiele innych. Taka encyklopedia medycyny naturalnej z wykorzystaniem produktów pszczelich. Myślę, że pozycja obowiązkowa u każdego w biblioteczce, a co więcej ten przepis na nasze zdrowie jest bardzo ładnie  podany 🙂

Do nabycia tutaj: http://wydawnictwom.pl/poradniki/2040-miodolecznictwo.html